Eini –
Ir lieka pėdos aiškios.
Ir jų nebeužsnigti.
Smagu po savo žemę vaikščiot
Ir pėdsakus palikti
(Justinas Marcinkevičius)
Nuoširdžiai dėkoju už ilgametį ir profesionalų darbą Kretingos ligoninėje.
Covid -19 pandemijos metu Jums teko išgyventi daug iššūkių- įgyvendinti naujus reikalavimus, perprasti daug naujovių ir prisijaukinti permainas. Jūsų nuoširdumas, principingumas ir darbštumas – gražus žmogiškųjų savybių derinys, padėjęs sėkmingai atlikti visas užduotis ir siekti naujų veiklos galimybių.

Tarptautinės Slaugytojų dienos proga linkiu atrasti laiko sau ir įkvėpimui dirbti prasmingą darbą. Didžiuokitės kasdieniais, tačiau labai svarbiais darbais žmonių sveikatai. Tegul  lydi Jus pacientų bei visuomenės pagarba.
Vyriausiasis gydytojas Romaldas Sakalauskas