KRETINGOS LIGONINĖS VAIKŲ LIGŲ SKYRIAUS MAŽIEJI PACIENTAI DŽIAUGIASI IR LABAI DĖKOJA KRETINGOS DIENOS VEIKLOS CENTRUI UŽ KALĖDINIAIS KARPINIAIS IŠPUOŠTĄ SKYRIŲ

Pamažu artėja gražiausios metų šventės. Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų
laukimas. Kai tik gruodis pradeda skaičiuoti savo dieneles, visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir rūpesčių. Už lango tikra žiema. Tikimės, kad mažieji pacientai pasveikę sutiks Kalėdas namuose.
Kokią šilumą ir džiugesį atnešė Kretingos veiklos centro gyventojų Kalėdiniai karpiniai, kurie nusileido ant langų visose palatose, kabinetuose, ant durų – tiesiog visame skyriuje. Šis dienos veiklos centras ne pirmą kartą prisimena ligoninėje besigydančius vaikučius.
Labai dėkingi Vaikų ligų skyriaus medikai ir sveikstantys mažieji pacientai.
Kartu laukime Šventų Kalėdų…….