Kretingos ligoninės kolektyvas puoselėja tradicijas!

Kretingos ligoninės kolektyvas puoselėja tradiciją – kasmet, gražiausių metų švenčių belaukiant, pabūti kartu, pajusti gyvenimo džiaugsmą ir žavesį. Ligoninės vyriausiojo gydytojo Romaldo Sakalausko gerų emocijų injekcija kolektyvui – 2023-12-16 išvyka į akordeono virtuozo Martyno Levickio koncertinio turo „Cinema Sounds Tour“ pasirodymą.Kartu su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ talentingasis muzikantas pristatė ypatingą programą, kurioje skambėjo muzika iš garsiausių Holivudo filmų ir ne tik.Užburianti kino filmų programa „Cinema Sounds Tour“ nukėlė žiūrovus į niekada nemiegantį Holivudą, kur romantiką lydi drama, o tragediją – veiksmas, kur kiekvienas kūrinys prilygsta įtempto siužeto trileriui, apgobtas netikėtumų ir gero vakarėlio skraiste. Girdėjome muziką iš tokių visiems puikiai žinomų filmų kaip „Karibų piratai“, „Misija neįmanoma“, „Gladiatorius“, „Krikštatėvis“, „Sostų karai“, „Bulvarinis skaitalas“, „Rožinė pantera“ ir daugybės kitų.