Mieli pacientai,
Siekiant laiku užkirsti kelią venų ligos progresavimui, gydytojas angiochirurgas rekomenduoja kreiptis į juos pajutus pirmuosius kojų venų varikozės simptomus: kojų nuovargis, sunkumas ar tinimas, kojų mėšlungis ne tik naktį, bet ir dieną, išryškėjęs paviršinių kraujagyslių tinklas.
Konsultacijos metu gydytojas kraujagyslių chirurgas apžiūri pacientą, atlieka reikiamus tyrimus, įvertina kraujagyslių būklę, aptaria galimus gydymo metodus ir rekomenduoja pacientui tinkamiausią.
Kretingos ligoninės ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje konsultuos gydytojas angiochirurgas DARIUS BRAZYS:
08.17 d. – 15.00-17.30 val.
Būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą.
Gydytojo ANGIOCHIRURGO konsultacijoms registruokitės internetu – https://ipr.esveikata.lt/available-registrations…