KRETINGOS LIGONINĖJE PACIENTO SVEIKATOS IŠTYRIMUI NAUJOS KARTOS KOMPIUTERINIS TOMOGRAFAS

KRETINGOS LIGONINĖJE PACIENTO SVEIKATOS IŠTYRIMUI NAUJOS KARTOS KOMPIUTERINIS TOMOGRAFAS

2023 m. vasario 15 dienos popietę Kretingos ligoninę aplankė Kretingos rajono meras A. Kalnius ir savivaldybės administracijos direktorė J. Vaickienė.
Vizito tikslas – kartu su medikais pasidžiaugti jau veikiančiu ir galinčiu teikti paslaugas visą parą Kretingos ir aplinkinių rajonų bei miestų žmonėms naujos kartos kompiuteriniu tomografu. Tai aukšto lygio medicinine aparatūra, kuri keičia požiūrį į tikslesnę diagnostiką. Suburta kvalifikuotų specialistų komanda.
Esant skubiai pagalbai po traumų ar kitų ūmių sveikatos sutrikimų švenčių dienomis ir nakties metu taip pat bus atliekami reikalingi tyrimai.
Kompiuteriniu tomografu atliekami nuo įprastinių iki pačių pažangiausių neurologijos, kardiologijos, onkologijos kompiuterinės tomografijos tyrimų, greitai ir tiksliai nustatomi galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, įvairių traumų sukelti pakitimai, širdies ir kraujagyslių ligos, įgimta ir įgyta stuburo patologija, vidaus organų būklė, ankstyvų stadijų vidaus organų navikai ir jų išplitimas, plaučių, kaulų ir daugelio organų ligos.
Šio kompiuterinio tomografo diagnostinės galimybės labai plačios.
160 pjūvių kompiuterinis tomografas Aquilion Lightning SP su dirbtinio intelekto algoritmu AiCE, Canon medical, kur naudojama pažangiausia technologija, kad optimizuoti pacientų priežiūrą ir pagreitinti klinikinių sprendimų priėmimą. Inovatyvios funkcijos užtikrina, kad galėtumėte įsigyti aukštos kokybės vaizdus įprastai gauti esant labai mažai paciento dozei.
Naujas PUREViSION detektorius, kurio sistemoje esantys 80 eilių 0,5 mm elementai subalansuoja vaizdo kokybę, greitį ir paciento dozę, užtikrinant izotropinius vaizdus visose plokštumose.
Į “Aquilion Lightning” įdiegta daugybė naujoviškų prisitaikančios energijos valdymo technologijos, padedančios sumažinti energijos suvartojimą, kad sumažintumėte savo eksploatacines išlaidas ir kartu sumažinti aplinkos mažina aplinkosauginį poveikį.
Labai svarbus didesnis našumas ir pacientų sauga. Yra įdiegtos naujausios techninės ir programinės įrangos bei rekonstrukcijos technologijos todėl galite neatsilikti nuo įtempto darbo krūvio, išlaikydami geriausią vaizdų kokybę. Sistema užtikrina supaprastintą darbo eigą ir lengvą pacientų nustatymą. Greitas ir efektyvus tyrimas su automatizuotu minimalios dozės parinkimu užtikrina ir optimalius vaizdų rezultatus, ir pacientų patirtį.
Įdiegtas dozės patikrinimas, kuris padeda užtikrinti, kad spinduliuotės dozė jūsų nustatyta riba negali būti viršyta, kad būtų išvengta nenumatytai didelėms dozėms. SUREExposure 3D. Ši visiškai integruota automatinė ekspozicijos kontrolė užtikrina optimalią vaizdo kokybę ir paciento apšvitos dozę.
Skenavimo metu sistema užtikrina vaizdavimą realiuoju laiku todėl galima iš karto stebėti rezultatus. vertinga priemonė, padedanti taupyti skenavimo laiką.
Daugybė išmaniųjų funkcijų užtikrina greitą ir veiksmingą darbo eigą.
Taip pat visi pasidžiaugė ką tik sumontuotu nauju liftu ir gražėjančia ligoninės vidaus ir lauko aplinka.
„Kai graži aplinka, teikiamos kokybiškos ir įvairios paslaugos, malonūs medikai, patenkinti pacientų lūkesčiai, tuomet ir sveikimo procesas greitesnis“ – filosofiškai žvelgia Kretingos ligoninės vyriausiasis gydytojas R. Sakalauskas.