ATLIKTŲ, VYKDOMŲ IR PLANUOJAMŲ DARBŲ PERSPEKTYVOS BEI JŲ PRISTATYMAS KRETINGOS LIGONINĖJE

Šiandien, rugpjūčio 24 d., VšĮ Kretingos ligoninėje įvyko Kretingos rajono savivaldybės Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto išvažiuojamasis posėdis. Jame dalyvavo rajono meras A. Kalnius, mero pavaduotojas D. Samalius, administracijos direktoriaus pavaduotoja V. Turauskaitė, savivaldybės gydytoja Z. Abelkienė, komiteto pirmininkas J. Mažeika ir komiteto nariai.
Vyriausiasis gydytojas R. Sakalauskas dėkingas už šį susitikimą ir galimybę parodyti, kokie pokyčiai jau įvyko, aptarti vykdomus ir planuojamus darbus perspektyvoje.