NUOŠIRDUS SUSITIKIMAS

NUOŠIRDUS SUSITIKIMAS

Būkime vieningi, padėkime vieni kitiems. Kuo daugiau mokysimės iš
profesionalų, tuo būsime tvirtesni. Kretingos ligoninės specialistai visada linkę padėti sergantiems cukriniu diabetu. Tai nuoširdi šio renginio organizatorių nuomonė: vyriausiojo gydytojo pavaduotojo medicinai, Aleksandro Šalavėjaus, ir vyriausiosios slaugos administratorės, Janinos Luotienės.
Birželio 21 dieną Kretingos diabeto klubo “Vilties kelionė” 20-ies žmonių grupė susitiko su Kretingos ligoninėje įsteigto Diabetinės pėdos kabineto slaugytoja, Lijana Sendriute, ir gydytoja endokrinologe, Danute Skuodyte. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės bendradarbiauti, suteikiant nemokamas pėdos priežiūros paslaugas, atvykus su gydytojo siuntimu. Slaugytoja Lijana papasakojo apie savo darbą ir maloniai kvietė visus apsilankyti kabinete, pasinaudoti teise į nemokamas paslaugas, parodė naujai įrengto kabineto nuotraukas. Gydytoja D. Skuodytė plačiai papasakojo apie būtinybę prižiūrėti kojas, nes sergant diabetu tai yra tolygu širdies problemoms. Taip pat gydytoja papasakojo apie naujausius vaistus cukraligės gydymui, kvietė nedelsti ir nuolat lankytis pas endokrinologą ir pėdų priežiūros specialistę.
Buvo labai įdomu klausytis, pateikėme daug klausimų ir į visus gavome išsamius atsakymus – atviravo dalyviai. Dėkojame ligoninės administacijai, visiems prisidėjusiems organizuojant susitikimą.
Kviečiame visus sergančius cukriniu diabetu Kretingos rajono gyventojus apsilankyti Diabetinės pėdos kabinete (PSPC patalpose II a. Nr. 204), parodyti savo kojytes ir garantuotai išeisite labai patenkinti – patikino CD klubo pirmininkė Virginija Leščiauskienė ir Kretingos ligoninės sveikatos priežiūros specialistai.
Renginio akimirkos