NETIKĖTAS KRETINGOS RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO A. KALNIAUS VIZITAS VŠĮ KRETINGOS LIGONINĖJE

NETIKĖTAS KRETINGOS RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO A. KALNIAUS VIZITAS VŠĮ KRETINGOS LIGONINĖJE

2022 m. liepos 27 d. rytą į VšĮ Kretingos ligoninę atvyko Kretingos rajono savivaldybės meras A. Kalnius su tikslu pamatyti pokyčius, vykstančius ligoninėje. Džiaugiamės, kad Kretingos rajono savivaldybės meras pastebi, domisi ir palaiko ligoninės veikloje matomus ne mažus darbus, kurie vykdomi pacientų ir darbuotojų aplinkos gerbūvio kūrimui, kokybiškesnių ir pažangesnių paslaugų diegimui.
Ligoninės Priėmimo skubios pagalbos skyrius yra cokoliniame aukšte ir nebeatitinka jokių reikalavimų. Padidėjus pacientų srautui, labai trūksta patalpų jų apžiūrai, gydytojų specialistų konsultacijoms, stebėjimo paslaugų teikimui ir t.t. Šiuo metu yra paruoštas Priėmimo skubios pagalbos priestato eskizas, pagal kurį projektuojami priestato statiniai. Mero nuomone, priestatas būtų labai reikalingas ir tinkamoje vietoje.
Gerb. meras apžiūrėjo Priėmimo skubios pagalbos skyriaus patalpas, kur šiuo metu montuojamas šiuolaikiškas vokiškas garinis vakuuminis sterilizatorius. Darbus planuojame užbaigti iki rugpjūčio mėn. 15 d.
Neprieštaravo, kad vasaros metu laikinai pristabdyta Vaikų ligų skyriaus veikla, dėl kompiuterinio tomografo įrengimo ir patalpų ruošimo darbų. Vykdomi patalpų remonto ir įrangos montavimo darbai labai trukdytų mažųjų pacientų gydymui ir jų ramybei.
Vaikučius vėl priimsime ir gydysime nuo 2022 m. rugsėjo 10 d.
VšĮ Kretingos ligoninės administracija dėkoja gerb. Merui A. Kalniui už vizitą, parodytą dėmesį ir palaikymą, kad rūpinamės rajono pacientų kokybiškesnių paslaugų teikimu, jų spektro plėtimu, bei vidaus ir išorės gerbūvio kūrimu.