KRETINGOS LIGONINĖJE NAUJAUSIA ARTROSKOPINĖ ĮRANGA

KRETINGOS LIGONINĖJE NAUJAUSIA ARTROSKOPINĖ ĮRANGA

VšĮ Kretingos ligoninė investavo į pasaulyje pripažintą artroskopinę įrangą ir įsigijo
naujausios kartos ultra aukštos raiškos 4K Arthrex Synergy ID vaizdavimo sistemą. Nuo šiol ligoninės gydytojams inovatyvi JAV gamintojo įranga užtikrins aukščiausio lygio vizualizacijos galimybes, leis užtikrinti sklandesnę operacijų eigą, pacientams – geresnį chirurginį gydymą ir puikias sąlygas efektyviau įsitraukti į gydymo procesą.
Arthrex Synergy ID vaizdo sistema išsiskiria savo 4K technologija. Dėka jos operacijos metu chirurgai gali matyti didelį, ryškų vaizdą, todėl visos chirurginės metodikos ir veiksmai yra atliekamos itin preciziškai ir tiksliai. Didelės raiškos vaizdas leidžia pastebėti net mažiausius pažeidimus ir dar geriau padėti pacientams.
Novatoriška įranga taip pat turi integruotą duomenų perdavimo ir saugojimo sistemą, kuri yra susieta su integruotomis kaulų ir minkštųjų audinių rezekcijos bei vandens ir elektrokaustikos valdymo sistemomis. Tokios įrangos galimybės ne tik leidžia užfiksuoti aukščiausios kokybės vaizdą operacijos metu, bet ir juo pasidalinti su pacientais. Chirurgai skaitmeniniu būdu gali akimirksniu dalintis informacija apie procedūrą su savo pacientu, jo šeima, kitais gydytojais ar reabilitacijos specialistais.