J. KANDER MIUZIKLAS „ČIKAGA“ – TAI PUIKI DOVANA KRETINGOS LIGONINĖS DARBUOTOJAMS ARTĖJANČIŲ ŠVENTŲ KALĖDŲ PROGA

J. KANDER MIUZIKLAS „ČIKAGA“ – TAI PUIKI DOVANA KRETINGOS LIGONINĖS DARBUOTOJAMS ARTĖJANČIŲ ŠVENTŲ KALĖDŲ PROGA

Kai pažvelgi pro langą į pasaulį baltą, uždegi žvakelę, kuri taip maloni širdžiai ir akims, norisi dar kai ko ir svajonėms. Tokią svajonę ligoninės darbuotojams padovanojo vyriausiasis gydytojas Romaldas Sakalauskas, kurią buvo pažadėjęs dar vasaros pabaigoje.
Miuziklas persmelktas gyvenimo ironijos, aistros. Kiekvienam būti žinomu – siekiamybė.
Nesvarbu, kur bebūtum ir ką darytum, tavo gyvenimo prasmė – šviesti spindinčia žvaigžde. Tavo žmogiškasis pasirodymas sukamas kaip šou, videoklipas ar dar vienas sensacingas nusižiovavimas.
Tai gyvenimas dėl žinutės pirmajame puslapyje, dėl antraštės, blizgučių, šlovės alėjos. Todėl nieko nėra šventa ir visos priemonės geros. Būtis savaime subalansuota ieškoti naujos intrigos. Įdomiausia, kad tokius „kriminalines pažibas“ žmonės linkę garbinti, teisinti, lipdyti iš jų idealus.
Miuziklas satyriškai žvelgia į teisingumo sąvoką, kuria apsiginklavę šio „teatro žaidėjai“ tampa šou egzistencijos įkaitais. Miuzikle „Čikaga“ XX a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve – teisingumo šou, kur egzistuoja savos taisyklės. Tokia trumpa istorija šio miuziklo.

Penkiasdešimt dirbančiųjų pasidžiaugė puikiai praleistu vakaru ir yra labai dėkingi įstaigos vadovui.