DIENOS STACIONARO PASLAUGOS KRETINGOS LIGONINĖS AMBULATORINIAME KONSULTACINIAME SKYRIUJE

DIENOS STACIONARO PASLAUGOS KRETINGOS LIGONINĖS AMBULATORINIAME KONSULTACINIAME SKYRIUJE

Nuovargis žmones užpuola pavasarį

Ne kiekvienam pavyksta mėgautis pavasariniu paukščių čiulbesiu ir pirmąja žolės žaluma. Tam trukdo netikėtai atsiradęs keistas vidinis nerimas, nuovargis, silpnumas, galvos sukimasis. Tokia būsena moksliškai yra vadinama “pavasarinio nuovargio sindromu”. Gydytojai ir poetai sako, kad dėl visko kaltas… pavasaris!

Medikų nuomonė – nuovargio priežastys yra kelios: tai ir laiko pasikeitimas, ir vitaminų stoka, ir žiemą buvusi fizinio aktyvumo trūkumas. Mes taip ilgai gyvenome uždarose patalpose. Keldavomės tamsoje, grįždavome iš darbo taip pat tamsoje. Retai kada žiemą atostogaujame – tik nedaugeliui pavyksta išvykti slidinėti į kalnus. Žiemą paprastai daugiau žmonių serga virusinėmis ligomis, kurios susilpnina organizmo imuninę sistemą. Taip pat paūmėja ir lėtiniai susirgimai. Kol imuninė sistema atsigaus, turės praeiti nemažai laiko. Dėl to pavasarį ir esame silpnesni. Tačiau gydytojai perspėja, kad silpnumas gali būti ir rimtos ligos pradžia: pavasarį nuovargiu skundžiasi daugelis pacientų. Tokią būseną (ne ligą, ligos čia nėra,
tik sindromas) galima pavadinti ir civilizacijos pasekme. Tačiau į nuovargį negalima numoti ranka. Kraujagyslių, kepenų ligos, mažakraujystė – visos jos pirmiausia pasireiškia nuovargiu. Silpnumas ir mieguistumas yra ir pirmasis onkologinių ligų požymis. Jeigu šie požymiai tęsiasi savaitę ar dvi, žmogus turėtų eiti pas savo šeimos gydytoją ar kitą specialistą pasitarti ir pasitikrinti.

Šeimos gydytojas priims sprendimą ar reikalingas tolimesnis detalus ištyrimas. Neišryškėjus sudėtingiems Jūsų sveikatos sutrikimams mes esame pasiruošę Jums padėti.

TAM KRETINGOS LIGONINĖS AMBULATORINIAME KONSULTACINIAME SKYRIUJE IR TEIKIAMOS DIENOS STACIONARO PASLAUGOS.

Čia bus atliekami gydytojų paskirti vaistų lašinimai infuzijos būdu, vaistų suleidimai į raumenis, jeigu reikės, paimamas kraujas biocheminiam ištyrimui, prieš ir po vaistų suleidimo pamatuojamas kraujo spaudimas. Esant reikalui pakonsultuos šio kabineto vidaus ligų gydytojas.

PACIENTĄ GALI SIŲSTI ŠEIMOS AR KITOS PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS GYDYTOJAS.

MALONIAI KVIEČIAME PASINAUDOTI ŠIOMIS PASLAUGOMIS.

Turint šeimos gydytojo siuntimą, kreiptis tiesiogiai:
– Į Dienos stacionaro kabinetą pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 00 val. iki 16 00 val.
– Galima skambinti Registratūros telefonais. : 8 445 79046, mob. tel. 8 606 97708, 8 606 97709