Dėl prostatos (priešinės liaukos) vėžio ankstyvosios diagnostikos prevencinės programos

Mieli pacientai,

Prostatos (priešinės liaukos) vėžio ankstyvosios diagnostikos prevencinė programa skirta vyrams nuo 50 iki 70 metų ir vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu, kuriems periodiškai atliekamas kraujo tyrimas, parodantis prostatos specifinio antigeno (toliau – PSA) koncentraciją kraujyje. Jei PSA kiekis viršija normą, šeimos gydytojas išduoda siuntimą konsultuotis pas urologą, pas kurį galėsite registruotis telefonais:

8 445 79046
8 606 97708
8 606 97709

Gydytojai urologai padės Jums pasirinkti teisingą sprendimą, o prireikus atliks tam tikrą tyrimą – priešinės liaukos biopsiją. Prevencinės programos pacientams atliekamos nemokamai. Kviečiame išsitirti pagal prevencines sveikatos programas – jos leidžia anksti aptikti pakitimus, nustatyti sunkias ligas ir efektyviai jas gydyti. Anksti aptinkamos ligos yra daug lengviau pagydomos nei aptiktos vėlesnėse stadijose.
Nedelskite ir neatidėliokite.

Kretingos ligoninės administracija