Atnaujinta vaikų ligų skyriaus veikla

Mieli tėveliai, informuojame, kad nuo 2022 m. kovo 14 d. tęsiamas savo patalpose Vaikų ligų paslaugų teikimas VšĮ Kretingos ligoninėje. Vaikučiams skirta 10 lovų, iš jų 4 mažiesiems ligoniukams. Vaikų ligų gydytojai visą parą  teikia skubią medicinos pagalbą Priėmimo skubios pagalbos skyriuje, veikia dienos stacionaras, atliekami radiologiniai, kraujo klinikiniai  biologiniai tyrimai, konsultuoja gydytojai: ausų nosies gerklės, traumatologai, chirurgai, echoskopuotojai, endoskopuotojai.  Skyriuje gydomi vaikučiai nuo 1 mėnesio iki 18 metų. Taikomas medikamentinis gydymas, atliekamos inhaliacijos, kitos fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūros.  Su vaikais gali būti visą parą  mamytė, tėvelis ar močiutė (vienas asmuo). Slaugantys artimieji iki 3 metų vaikučius, gauna nemokamą maitinimą, o vyresnių vaikų artimieji gali maistą išsipirkti.  Primename, kad kaip ir anksčiau negydomi naujagimiai iki 1 mėnesio amžiaus bei  sergančių infekcinėmis ligomis, tame tarpe ir COVID-19 infekcija.  Laukiame savo ir kitų aplinkinių rajono vaikučių. Vaikučius ir slaugančius artimuosius galima lankyti, pagal nustatytą lankymo tvarką.

Kreipkitės ir mes visada Jums padėsime.